Firmast

Turu-uuringute AS on erapooletu uuringufirma, mis tegutseb Eesti turul alates 1994. aastast. Ettevõtte omanikuks on Soome uuringufirma Taloustutkimus OY, millel on enam kui 40-aastane kogemus turu-uuringute alal.

Meie eesmärgiks on olla oma klientidele turunduskeskne ja kaasaegsete lahendustega tunnustatuim koostööpartner.

Pakume täisteenust avaliku arvamuse ja turundusuuringute alal. Turu-uuringute AS-i meeskonda kuulub 17 täiskohaga töötajat. Ettevõttel on üle 120 kogenud küsitleja üle Eesti, kellest 38 on spetsialiseerunud telefoniküsitlustele.

Oma töös toetume Rahvusvahelise Kaubanduskoja ning Euroopa Arvamus- ja Turundusuuringute Ühingu ESOMAR poolt turundus- ja arvamusuuringute korraldamiseks kehtestatud reeglistikule (ICC/ESOMAR International Code of Marketing and Social Research Practice).

Euroopa Arvamus- ja Turundusuuringute Ühingu E.S.O.M.A.R. reeglite oluliseks osaks on vastajate õiguste ja konfidentsiaalsuse kaitse.

Uuringutes osalemine on alati vabatahtlik. Teil on  õigus vastamisest keelduda, mitte vastata konkreetsetele küsimustele ja ka intervjuu katkestada, ehkki me loomulikult loodame Teie vastutulelikkusele.

Vastajate valik suurema osa uuringute puhul toimub juhuvaliku põhimõttel – näiteks noorim vähemalt 15aastane vastaja teatud tänava igas viiendas korteris või majas, iga kümnes kauplusse siseneja vms. Telefoniintervjuude korral kasutatakse enamasti arvuti poolt juhuslikkuse alusel genereeritud või kliendi antud telefoninumbreid. Osa uuringuid tehakse ka Rahvastikuregistrist saadud juhuväljavõtte põhjal.

Turu-uuringute AS tagab vastajate anonüümsuse ja vastuste konfidentsiaalsuse. Vastuseid uuringuküsimustele ei seostata isikuandmetega ja ükski klient ei saa teada, mida konkreetne vastaja arvas.

Infot uuringutulemuste kohta, mille omandiõigus kuulub Turu-uuringute AS-le, saate lugeda meedia vahendusel.

Oleme meelsasti valmis Teiega koostööd tegema!

Turu-uuringute AS

ESOMAR reeglite täisteksti leiate siit: https://esomar.org/